Dine kontaktpersoner hos DEKRA Erhvervsskole

Har du spørgsmål eller brug for en uddybende samtale, er du altid velkommen til at kontakte os.

 

Uddannelseschef, Anja Brauner-Kristiansen

Telefon: 31 63 28 55

E-mail: anja.brauner-kristiansen@dekra.dk

 

 

Kontaktperson hos DEKRA Erhvervsskole i Brøndby

Chefkonsulent - Jan Brochdorf

Telefon: 31 63 28 15

E-mail: jan.brochdorf@dekra.dk

 

 

Kontaktperson hos DEKRA Erhvervsskole i Vejen

Uddannelsesleder - Frank Sandgreen

Telefon: 50 96 17 92

E-mail: frank.sandgreen@dekra.dk

 

 

Vores team i Brøndby

Uddannelseskoordinator - Nadja Hylstrup

Telefon: 50 96 17 93

E-mail: nadja.hylstrup@dekra.dk

 

 

Uddannelseschef, Anja Brauner-Kristiansen

Telefon: 31 63 28 55

E-mail: anja.brauner-kristiansen@dekra.dk

 

 

Uddannelseskoordinator - Anne Buck Sluth

Telefon: 31 63 28 57

E-mail: anne.sluth@dekra.dk

 

 

Underviser - Flemming Nissen

Telefon: 31 63 28 75

E-mail: flemming.nissen@dekra.dk

 

 

Underviser - Michael Elkjær 

E-mail: michael.elkjaer@dekra.dk

 

 

 

Underviser - Ronni Løvenstrøm

Telefon: 50 96 17 94

E-mail: ronni.loevenstroem@dekra.dk

 

 

Underviser - Rasmus Johan Sundman

Telefon: 31 63 17 94

E-mail: rasmus.sundman@dekra.dk

 

 

Vores team i Vejen

Uddannelseskoordinator - Nadja Hylstrup

Telefon: 50 96 17 93

E-mail: nadja.hylstrup@dekra.dk

 

 

Underviser - Esben Thyghøj

Telefon: 50 96 17 60

E-mail: esben.thyghoej@dekra.dk 

 

 

Underviser - Julia Grubak

Telefon: 50 96 48 42 

E-mail: julia.grubak@dekra.dk 

 

 

Uddannelseschef, Anja Brauner-Kristiansen

Telefon: 31 63 28 55

E-mail: anja.brauner-kristiansen@dekra.dk

 

 

Uddannelsesleder - Frank Sandgreen

Telefon: 50 96 17 92

E-mail: frank.sandgreen@dekra.dk