Dine kontaktpersoner hos DEKRA Erhvervsskole

Har du spørgsmål eller brug for en uddybende samtale, er du altid velkommen til at kontakte os.

Direktør, Anja Brauner-Kristiansen

Telefon: 31 63 28 55

E-mail: anja.brauner-kristiansen@dekra.dk

Kontaktperson hos DEKRA Erhvervsskole i Brøndby

Chefkonsulent - Jan Brochdorf

Telefon: 31 63 28 15

E-mail: jan.brochdorf@dekra.dk

Kontaktperson hos DEKRA Erhvervsskole i Vejen

Uddannelseschef - Frank Sandgreen

Telefon: 50 96 17 92

E-mail: frank.sandgreen@dekra.dk

Vores team i Brøndby

Uddannelseskoordinator - Nadja Hylstrup

Telefon: 50 96 17 93

E-mail: nadja.hylstrup@dekra.dk

Kontorelev, Karoline Marker

Telefon: 53 50 85 24

E-mail: karoline.marker@dekra.dk

Direktør, Anja Brauner-Kristiansen

Telefon: 31 63 28 55

E-mail: anja.brauner-kristiansen@dekra.dk

Uddannelseschef - Anne Buck Sluth (på barsel)

Telefon: 31 63 28 57

E-mail: anne.sluth@dekra.dk

Underviser - Flemming Nissen

Telefon: 31 63 28 75

E-mail: flemming.nissen@dekra.dk

Underviser – Lars Steen Gustavsen
E-mail: lars.gustavsen@dekra.dk

Telefon: 31 63 28 67

Underviser - Ronni Løvenstrøm

Telefon: 50 96 17 94

E-mail: ronni.loevenstroem@dekra.dk

Underviser - Rasmus Johan Sundman

Telefon: 31 63 17 94

E-mail: rasmus.sundman@dekra.dk

Underviser - Mohammed Khanlo

Telefon: 50 96 17 72

E-mail: mohammed.khanlo@dekra.dk

Vores team i Vejen

Uddannelseskoordinator - Nadja Hylstrup

Telefon: 50 96 17 93

E-mail: nadja.hylstrup@dekra.dk

Kontorelev, Karoline Marker

Telefon: 53 50 85 24

E-mail: karoline.marker@dekra.dk

Underviser - Claus Klemmensen

Telefon: 21 66 66 90

E-mail: claus.klemmensen@dekra.dk

Underviser - Julia Grubak

Telefon: 50 96 48 42

E-mail: julia.grubak@dekra.dk

Direktør, Anja Brauner-Kristiansen

Telefon: 31 63 28 55

E-mail: anja.brauner-kristiansen@dekra.dk

Uddannelseschef - Frank Sandgreen

Telefon: 50 96 17 92

E-mail: frank.sandgreen@dekra.dk