Ledelsen i DEKRA

Du er velkommen til at kontakte ledelsen i DEKRA direkte eller ringe til vores Kundecenter på telefon 70 60 65 00.



Peter Laursen

E-mail: peter.laursen@dekra.dk

> Koncerndirektør

Download portræt - klik her!

 

 

Billede på vej!

Tom Stengade

E-mail: tom.stengade@dekra.dk

> Finansdirektør

 

 

 

Lars Wolf

E-mail: lars.wolf@dekra.dk

Regionsdirektør DEKRA A/S

Regionsdirektør DEKRA Sjælland

Regionsdirektør DEKRA Nordsjælland

Download portræt - klik her!

 

 

Torben Lauesen

E-mail: torben.lauesen@dekra.dk 

Adm. direktør DEKRA Sydjylland

Adm. direktør DEKRA Fyn

Adm. direktør DEKRA Køreteknisk Anlæg Fyn

Download portræt - klik her!

 

 

Karsten Trend Poulsen

E-mail: karsten.poulsen@dekra.dk

Adm. direktør DEKRA Uddannelser A/S

Adm. direktør DEKRA Midtjylland

Adm. direktør DEKRA Nordjylland

Download portræt - klik her!

 

 

Githa Nørbæk 

E-mail: githa.noerbaek@dekra-bilsyn.dk

Adm. Direktør DEKRA Bilsyn

 

 

Anja Brauner-Kristiansen

E-mail: anja.brauner-kristiansen@dekra.dk

Direktør DEKRA Erhvervsskole og DEKRA Business

 

 

Troels Lund

E-mail: troels.lund@dekra.dk

Kommerciel Direktør, DEKRA Danmark

Adm. direktør, DEKRA Job