Ledelsen i DEKRA

Du er velkommen til at kontakte ledelsen i DEKRA direkte eller ringe til vores Kundecenter på telefon 70 60 65 00.



Peter Laursen

E-mail: peter.laursen@dekra.dk

> Koncerndirektør

> Adm. direktør DEKRA Job

Download portræt - klik her!

 

 

Bo Bay Hougaard

E-mail: bo.hougaard@dekra.dk

> Finansdirektør

Download portræt - klik her!

 

 

Lars Wolf

E-mail: lars.wolf@dekra.dk

Regionsdirektør DEKRA AMU Center Hovedstaden

Regionsdirektør DEKRA AMU Center Sjælland

Regionsdirektør DEKRA AMU Center Nordsjælland

Download portræt - klik her!

 

 

Torben Lauesen

E-mail: torben.lauesen@dekra.dk 

Adm. direktør DEKRA AMU Center Sydjylland

Adm. direktør DEKRA AMU Center Fyn

Adm. direktør DEKRA Køreteknisk Anlæg Fyn

Download portræt - klik her!

 

 

Karsten Trend Poulsen

E-mail: karsten.poulsen@dekra.dk

Adm. direktør DEKRA Uddannelser A/S

Adm. direktør DEKRA AMU Center Midtjylland

Adm. direktør DEKRA AMU Center Nordjylland

Download portræt - klik her!

 

 

Thomas Silfen

E-mail: thomas.silfen@dekra.dk

National uddannelsesdirektør

Download portræt - klik her!

 

 

Anja Brauner-Kristiansen

E-mail: anja.brauner-kristiansen@dekra.dk

Direktør DEKRA Erhvervsskole og ledelse 

 

 


 

Jens Hald

E-mail: jens.hald@dekra.dk

Direktør for strategi og innovation

 

 

Billede er på vej

Troels Lund

E-mail: troels.lund@dekra.dk

Kommerciel Direktør

 

 

Billede er på vej 

Githa Nørbæk 

E-mail: githa.noerbaek@dekra-bilsyn.dk

Direktør DEKRA Bilsyn