Find din kontaktperson

Find din jobkonsulent for dit område her:

Hovedstaden og Region Sjælland

Morten Anker Møller

Morten.moeller@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 86

 

Fyn

Kenneth Jørgensen

Kenneth.Joergensen@dekra.dk

Mobil: 31 63 28 48

 

Midtjylland (den vestlige del)

Jane List Rasmussen

Jane.rasmussen@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 05

 

Nordjylland

Julia Winkler

Julia.Winkler@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 79

Nordsjælland

Anne Adelgaard

Anne.Adelgaard@dekra.dk 

Mobil: 31 63 20 45

 

Sydjylland

Charlotte Corydon

Charlotte.Corydon@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 48

 

Midtjylland (den østlige del)

Stine Thygesen

Stine.thygesen@dekra.dk

Mobil: 31 63 28 39

 

.

.

.

.