Find din kontaktperson

Find din jobkonsulent for dit område her:

Hovedstaden og Region Sjælland

Brian Larsen

Brian.larsen@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 95

 

Fyn

Birgitte Svendsen

Birgitte.svendsen@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 14

 

Midtjylland (den vestlige del)

Julia Winkler

Julia.Winkler@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 79

 

Nordjylland

Lene Rosenkrantz Hald

Lene.Hald@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 27

Nordsjælland

Anne Adelgaard

Anne.Adelgaard@dekra.dk 

Mobil: 31 63 20 45

 

Sydjylland

Charlotte Corydon

Charlotte.Corydon@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 48

 

Midtjylland (den østlige del)

Julia Winkler

Julia.Winkler@dekra.dk

Mobil: 31 63 20 79

 

.

.

.

.